doplňky krmiva pro psy

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

doplňky krmiva pro psy 8 zboží

GRIZZLY SALMON OIL - lososový olej
Grizzly Salmon oil poskytuje řadu Omega-3 mastných kyselin, včetně Omega-3 mastných kyselin EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 mastné kyseliny jsou velice důležité pro blahobyt vašich miláčků. Denní podávání Grizzly Salmon oil podporuje celkové zdraví psů i koček. Jedním z prvních viditelných výsledků bude zdravá a lesklá srst.
Grizzly Salmon oil je výráběn výhradně z volně žijících aljašských lososů a je připravován zároveň s filety určenými pro lidskou spotřebu. Vývážená směs hodnotných mastných kyselin je podpořena přidáním extraktu z rozmarýnu. Čistě přírodní produkt Grizzly Salmon oil obsahuje antioxidanty a vitamíny, které se běžně vyskytují v lososech. Je jemně extrahovaný a je vyráběn v nejmodernějším výrobním závodě, který zpracovává pouze lososové produkty vysoké kvality. Kompletně uzavřená a postupná vnitřní extrakce zajišťuje, aby byl olej chráněn před vzduchem do doby než ho napumpujete do misky vašeho miláčka.
Bylo prokázáno, že Omega-3 mastné kyseliny mají dobrý vliv na zdraví srdce u psů, koček i lidí. Hrají klíčovou roli při udržení nízké hladiny cholesterolu, stabilizování nepravidelného srdečního rytmu (arytmie) a snížení krevního tlaku. Omega-3 mastné kyseliny také fungují jako přírodní způsob ředění krve. Přirozeně omezují shlukování krevních destiček (tzv. agregaci krevních destiček), což může vést ke komplikacím, jako jsou krevní sraženiny a z nich plynoucí riziko mrtvice. Je-li Grizzly Salmon Oil podáván dle doporučení, přirozené vyvážení mastných kyselin zajistí organizmu dostatečný přísun velkého množství Omega-3 mastných kyselin.
Jak u psů tak i u koček může ve vyšším věku dojít k omezení hybnosti, ztuhnutí kloubů a onemocnění artritidou. Tyto příznaky zánětu mohou vést k nepříjemným pocitům a výrazně omezit pohyblivost a výdrž. Vědecké studie prokázaly, že Omega-3 mastné kyseliny mohou zmírnit ztuhlost kloubů, otoky, citlivost a celkovou únavu. Četné studie uvádějí, že tito jedinci trpící zánětlivými chorobami, kteří pravidelně přijímají Grizzly lososový olej, jsou úspěšnější v boji s artritidou.
Revmatoidní artritida, lupus, Raynaudova choroba a další autoimunitní choroby výrazně snižují kvalitu života. U stravy s vysokým obsahem Omega-3 mastných kyselin byl prokázán nárůst schopnosti přežít u lidí s autoimunitním onemocněním. To je pravděpodobně zapříčiněno tím, že Omega-3 mastné kyseliny pomáhají tepnám – stejně jako mnoha jiným částem těla – odolávat zánětlivým onemocněním. EPA a DHA jsou v této funkci úspěšné, neboť mohou být přeměněny na přírodní protizánětlivé látky zvané prostaglandiny a leukotrieny, které pomáhají snížit zánět a bolest.
Grizzly lososový olej pomáhá udržet pokožku a srst vašeho miláčka zdravou, pokožka poté nesvědí a vede k menšímu vypadávání srsti. Správný poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin je důležitý pro prevenci degenerativních stavů jako jsou zánětlivá ložiska, mastná srst nebo suchá a svědivá pokožka. Vědecký výzkum deklaruje poměr mastných kyselin v rozmezí 1:3 až 1:6. Poměr mastných kyselin v Grizzly Salmon oil je 9:1, což je 3krát více než u jiných lososových olejů na trhu.
Grizzly Salmon Oil voní po oceánu a má bohatou chuť čerstvých ryb, která většině psů a koček od prvního okamžiku zachutná. Můžete dokonce zaznamenat příznaky zdravé "závislosti" na Grizzly Salmon Oil!

  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM