Konzervy Topstein - Farm Fresh

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

Konzervy Topstein - Farm Fresh 69 zboží

Konzervy Topstein vhodné pro kočky i psy, obsahují čisté maso.
Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.

Konzervy jsou vhodné pro koťata, dospělé kočky i seniory. Obsahují celou čtvrtku kuřete nebo rybu nebo vemeno, včetně kostí a chrupavek - vysoká kloubní podpora. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí.

NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chem. konzervanty, dochucovadla, barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovu uzavíratelné víčko.
Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají kočce hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin.
TOPSTEIN FARM FRESH GRAIN FREE

Před více než dvěma lety jsme přišli na trh s naší vlastní značkou Topstein, konkrétně řadou konzerv Kuře v plechu. Byla to pro nás významná zkušenost. Utvrdila nás v tom,že je opravdu smysluplné nabízet vám našim věrným zákazníkům tu nejpestřejší paletu výrobků s důrazem na maximální kvalitu. Kvalitu, která přispěje ke spokojenosti a zdraví nejen našich zvířecích miláčků, ale i nás chovatelů samých.

V letošním roce, který můžeme hodnotit velmi pozitivně se díky intenzivní spolupráci s našimi partnery podařilo dotáhnout a uvést na trh nabídku olejů Farm Fresh, ale i nabídku vynikajích výcvikových pamlsků Farm Fresh. To ale není vše.

Jsme šťastni, že příští týden uvádíme na trh samostatnou řadu grain free krmiv pro psy. Zúročila se tak naše dvacetiletá zkušenost právě s grain free krmivy, které jsme začali nabízet svým zákazníkům v době, kdy takřka nikdo v celé Evropě neměl potuchy co to ta grain free – bezobilná krmiva jsou. A jsou to právě ta kdysi neznámá bezobilná krmiva, která nejen že jsou stále populárnější, ale mají velmi pozitivní vliv na zdraví vašich miláčků. Myšlenka vývoje vlastní produktové řady krmiv pro psy byla na stole už před 21 lety, kdy jsme v malém začali vyrábět vlastní recepturu . To už je hodně dávná historie.

Po celé dvě desetiletí jsme věděli, že až nastane vhodná doba, příjdeme na trh s jednou či více produktovými řadami, ve kterých zhodnotíme nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i zkušenosti našich přátel, známých kamarádů, či běžných zákazníků se kterými průběžně konzultujeme jejich potřeby s ohledem na dokonalé zdraví jejich miláčků. Věděli jsme, že nepůjdeme do vysokoproteinových krmiv, které jak ukazuje život nejsou příliš vhodné zejména pro štěňata, starší psy, ale i psy s nízkou aktivitou. Registrujeme taky nářky na módní vícesložková krmiva, která jen proto, aby se nějak odlišila od ostatních , tak zahrnují do surovinových složení i nejnesmyslnější suroviny, nebo i suroviny, které se dají levně nakoupit a zakomponované do psích krmiv výhodně prodat. A´t už jsme tvořili jakoukoliv recepturu, nikdy jsme se nedívali na to, kolik která surovina stojí. Vždy jsme se dívali na to, aby každá surovina kterou použijeme byla v souladu s našim přesvědčením. I v tom nám pomáhá každodenní kontakt s chovateli.

Čím jsme se při tvorbě nové produktové řady řídili? Stručně by se to dalo nazvat, že tím, že v jednoduchosti je síla. Ta síla je v použití kvalitní živočišné bílkoviny, živočišných tuků a uhlohydrátů.Toť základ. Třešničkou na dortu jsou pak ostatní suroviny, vitamíny a minerální látky, které naši nové řadě granulí pro psy dávají punc té nejvyšší kvality, kterou naplňujeme princip hesla , kterým se 20 let řídíme a tím je špičková kvalita za přijatelnou cenu. ¨

Na závěr mi dovolte vyslovit poděkování všem spolupracovníkům a partnerům, kteří přispěli svou troškou do mlýna k tomu, aby světlo světa spatřila TOPSTEIN FARM FRESH řada krmiv pro psy i pro kočky.
FARM FRESH - NOVÉ KONZERVY !!

Farm FreshVážení přátelé, dovolte, abych Vám sdělil, že v pondělí 22. července bude zahájen prodej nové řady konzerv pro psy řady TOPSTEIN. Nebylo zrovna jednoduché vybrat název pro novou řadu konzerv. Název takový, který by vystihoval nejen to, co chceme Vám, našim věrným zákazníkům říci, ale byl i obrazem výjimečné kvality, kterou od nás nejen, že očekáváte, ale na kterou jste si již za ta léta u nás zvykli.

Řeknete si, „vymyslet název“, to přece nic není. Ale když už se Vám něco jeví, že tohle by mohlo být to správné, zjistíte, že podobný název existuje, když ne u nás doma, tak na druhé straně zeměkoule.

Když jsem se, takřka před dvaceti lety, začal intenzivně jako aktivní chovatel psů věnovat oblasti kvalitních krmiv pro psy, výsledkem mých pokusů a omylů bylo zjištění, že se nedá vyrobit kvalitní krmivo pro psy za přijatelnou cenu. Musel jsem upřít svůj zrak za velkou louži. Celá leta jsem se pak věnoval hlavně krmivu pro psy a kočky a to zejména granulovanému. Limitujícím faktorem byly i skladové prostory. Nyní, kdy skladovací možnosti firmy byly překročeny a obsahují až nepředstavitelnou plochu 2 000 m2, můžeme svou vizi průběžně naplňovat. Za uplynulých 20 let se toho mnohé změnilo. Vstoupili jsme do EU, čímž se rozšířily možnosti volného pohybu zboží po členských zemích.

Na druhé straně se zkomplikoval dovoz zpoza velké louže. Zvykli jsme si, a přes případné potíže a za snahu zvýšeného úsilí, se snažíme přicházet neustále s něčím novým, kvalitním a neokoukaným.

V rámci další strategie rozvoje firmy, jsme dali hlavy dohromady nejen s naším mladým a perspektivním kolektivem pracovníků firmy, ale i s našimi obchodními partnery a externími spolupracujícími firmami. Padlo rozhodnutí, že v letošním roce obohatíme trh nejen o krmivo z ryb. Mimochodem rybí varianty Fish Crunchies jsou již vyrobeny ve dvou variantách a to Puppy/Junior, Adult Large Breed a připravujeme Fish Crunchies také Senior/Light. O těchto krmivech pro psy napíšu příště v samostatném pojednání. Dnes bych se chtěl zmínit právě o konzervách pro psy Topstein Farm Fresh, proč spatřily světlo světa a co nás k tomu vedlo.

Co nás k tomu vedlo, když na trhu je nepřeberná, ale hlavně nepřehledná nabídka konzerv? Napadá mne teď jedna věta: „Povolaných je mnoho, vyvolených je málo.“ Po celou dobu, co jsme se rozhodli, že pet food se stane těžištěm našeho snažení, se Vás snažíme naučit krmit své miláčky krmivem, které nejen, že by jim neublížilo, ale které by maximálně prospívalo jejich zdravotnímu stavu. Aby bylo krmivo pro psy kvalitní, a to se týká také konzerv, musí být použito vynikajících zdrojů živočišných bílkovin, uhlohydrátů tuků, vitamínů, minerálů, či ostatních doplňkových látek.

K tomu je zapotřebí získat jednotlivé suroviny použité v krmivu od zodpovědných dodavatelů, se kterými trvale spolupracujete, nebo kteří vás přesvědčí o tom, že jim stejně jako vám záleží na dobrém jméně a že vás svými dodávkami nezklamou. Obchodní vztahy založené na penězích, jsou k ničemu. Dobrý obchodní vztah musí být založen na důvěře a oboustranné výhodnosti. Možná jsem v tomto směru idealista, ale nehodlám svůj postoj měnit.Co nabídnout, s čím přijít novým? Vraťme se zpátky k našemu krédu „kvalitní krmivo za přijatelnou cenu.“ Začali jsme se pídit po neokouklaných a dalo by se říct až nedostatkových zdrojích živočišných proteinů. Na první pohled nás oslovily hlavně dietní zdroje jako koza, klokan, kůň, či telecí, se kterými se v krmivech setkáváte opravdu velmi zřídka. Tyto zdroje se hodí samozřejmě pro všechny zdravé psy, ale ocení je zejména psi trpící potravními intolerancemi, či alergiemi.

Krůta, králičí, divočina, losos, nebo sleď a jeich vzájemné kombinace rovněž skýtají neobvyklé gurmánské zážitky pro vaše miláčky. Cítíte to? Jen osolit , opepřit a sám by jsem si dal.

Jako zdroje uhlohydrátů se nám velmi hodí sladké brambory, hrášek či mrkev. Znalci určitě ocení a nenechají bez povšimnutí brusinky. Proč jsme přidali ke kvalitním bílkovinám další vynikající suroviny, o tom vám více poví následující řádky.

Letem světem si připomeňme některé pozitivní vlastnosti mrkve:
· zvyšuje odolnost organismu
· chrání tělo před volnými radikály
· podporuje zdravý růst a vývoj
· posiluje srdce a cévy
· zlepšuje zrak
· posiluje sliznice v těle
· urychluje hojení ran
· podporuje kvalitní kůži a srst


Významné složky obsažené v mrkvi:


· Provitamin A (beta - karoten)
· Vitamíny B
· Vitamin C
· Vitamin D
· Vitamin E
· Vitamin K
· Lecitin
· Vláknina
· Lehce stravitelná glukóza
· Sodík (Na)
· Vápník (Ca)
· Hořčík (Mg)
· Jód (J)
· Draslík (K)
· Fosfor (P)
· Železo (Fe)
· Měď (Cu)
· Zinek (Zn)
· Mangan (Mn)
· Selen (Se)


Obsah selenu v mrkvi je také nezanedbatelný, jde o stopový prvek, který se řadí mezi antioxidanty a je velmi důležitý také pro imunitní systém.

Hrášek je bohatým zdrojem vitamínu C, obsahuje ale množství vitamínu B. Kromě toho je hrášek zdrojem hořčíku, vápníku, fosforu, mědi a draslíku. Hrášek je rovněž zdrojem rostlinných bílkovin. Znamená to, že i drobné zelené kuličky hrášku napomáhají k růstu svalové hmoty, zajistí pevnost tkání a kostí.Ing.Gerhard Stein  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM