Dogland

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

Dogland 4 zboží

Dogland - granule pro psy - potravinářská čistota
Je to již řadu let co jsme tuto řadu německého výrobce Bogro zařadili do naší nabídky. Dogland je krmivo, které si našlo svůj okruh zákazníků i když toto krmivo nikde neinzerujeme. Když jsem se v poslední době nad touto řadou zamyslel, tak jsem si v duchu odpověděl, že po celá ta léta jsme na ně neměli žádnou reklamaci. Proto jsem se rozhodl, že se o dobrou zkušenost vyplývající z léta mé praxe podělím i s vámi.
Německá firma Bogro je výrobcem řad krmiv Belcando, Bewi dog, Anivital a Dogland. U řady Dogland je zákazníkovi nabídnuta velmi slušná kvalita krmení za cenu, pro kterou nemusíte příliš hluboko šáhnout do kapsy. S ohledem na maximální ekonomickou výhodnost krmiva byl zvolen jednodušší igelitový obal. Z hlediska použitých vstupních surovin se firma snaží dodržet kritéria se kterými se setkáváme jen u řady top krmiv a bohužel ani u některých rádoby značkových krmiv se s tak přísnými kriterií, která jsou kladena na výrobu Doglandu nesetkáváme. Pro ty z vás, kteří se pohybují v oblasti naturálních krmiv není žádným překvapením, že maximální důraz je kladen i na přírodní konzervaci.
U řady Dogland je použito přírodního způsobu konzervace pomocí vitamínu C a E. Řekl bych, že v cenové relaci ve které se prodává Dogland je toto krmivo takřka bílou vránou, neboť tento požadavek nesplňuje řada superprémiových krmiv, která jsou zákazníkům nabízena za mnohdy i dvojnásobnou cenu.
To, že výrobce nepodceňuje kvalitu ani u své nejlevnější řady dokumentuje i to, že krmivo není dobarvováno, že není použito jakýchkoliv barviv. Pro výrobu krmiva nejsou použité ani žádné geneticky modifikované obiloviny, které označujeme a mnohdy známe pod zkratkou GMO.
Za další klad zmiňované řady považuji i použití nízkopopelovinového kuřecího tuku, který je ve výrobním procesu přidáván vakuově. Tuk je tak stejnoměrně rozprostřen v celém objemu granule.
Obiloviny použité v krmivu jsou nakupovány u německých farmářů se kterými firma dlouhodobě spolupracuje. Krmivo je kromě povinných a předepsaných státních kontrol pravidelně testováno navíc ve vlastní firemní laboratoři. Neexistuje tak možnost, že by továrnu opustilo krmivo, které by nesplňovalo ty nejřísnější kontrolní mechanizmy.
Pro které psy bych krmivo Dogland doporučil? S ohledem na podíl proteinů, tuků a metabolickou energii bych Dogland doporučil zejména pro psy velkých a obřích plemen.
Pokud se někteří z vás rozhodnou pro tuto ekonomickou prémiovou řadu, věřím, že budete spokojeni stejně jako řada chovatelů, která plně důvěřuje a vrací se k tomuto výrobku - Made in Germany.

  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM