catCAT.cz - Jak ožila 15letá kočka

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

Jak ožila 15letá kočka.

Asi před rokem jedna z našich zákaznic, která pravidelně odebírá krmivo pro svého psa, vzala také naše granule pro svou 15letou kočku.

Kočka již byla poslední dobou špatná, nechtěla jíst, sotva se vlekla. Majitelka s ní zašla k veterináři, kde diagnostikovali špatné ledviny a má tudíž počítat s tím, že již dlouho jejich kočička pravděpodobně nebude mezi námi. Bylo nám jí líto, a proto jsme majitelce navrhli granulované krmivo pro kočky Leonardo lamb, jehněčí je dietní a lehce stravitelné maso, vhodné i pro seniory. Ať si kočka ještě užije zbytek života. Asi za měsíc jsme se opatrně zeptali zákaznice, jak se kočičce daří, počítali jsme se vším. Báli jsme se, jestli ji ještě vůbec má. Kupodivu nám bylo sděleno, že kočka velmi ožila a je aktivní jako dříve. Zákaznice si pořídila dokonce i koťátko a obě kočky se nyní těší dobrému zdraví.

I nás těší, když můžeme pomoci a vidíme kolem sebe šťastná a spokojená zvířátka s ještě šťastnějšími a spokojenějšími majiteli.

Ing. Gerhard Stein


DomůDomů

Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM