catCAT.cz - NUOVA FATTORIA SUPREME-novinka 2012

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

SUPREME – další novinka roku 2012

               S profesorem Vincenzo di Staziem, majitelem italské firmy Nuova Fattoria, jsem se potkal poprvé před deseti lety v Norinberku. Předváděl zde krmivo z produkce jeho továrny, které už na pohled vypadalo úplně jinak než většina krmiv pro psy, která jsem do té doby znal. Čas plynul jak voda. Uplynuly další dva roky a potkali jsme se na stejném místě znovu. Tehdy jsem už  o nabídce krmiv z jeho továrny velmi vážně uvažoval. Zvažoval jsem jako v každém případě plusy a mínusy, které by krmivo našim klientům přineslo.  Nakonec  plusy jednoznačně převažovaly  a  když se do krmiva od Nuova Fattoria  s chutí a vervou pustila naše fenečka japonského china Čibi, bylo rozhodnuto. Nezvolili jsme žádnou radikální metodu uvedení krmiva na trh, ale cestu postupného získávání zkušeností. Nemáme-li s krmivem pro psy  vlastní dlouhodobé zkušenosti, které ani když s něčím začínáte nemůžete mít, býváme velmi obezřetní a jsme vděčni za praktické zkušenosti chovatelů, ať už jsou kladné či záporné. Protože i záporná reakce s krmivem pro psy může být poučná.

                Už v samém začátku jsme zjistili, že krmivo je velmi chutné. Způsobuje to zejména vepřový tuk, do kterého je krmivo obalováno za pokojové teploty. Mnohé kladné reakce jsme získali díky dlouhodobé a dnes můžu říci již díky letité, spolupráci s psychologem psů Rudolfem Desenským  a paní  inženýrkou Hanou Bučkovou.  Ukázalo se, že krmivo pro psy od firmy Nuova Fattoria je vynikající také pro psy,  kteří jsou podrobení velkému psychickému stresu, pro psy podvyživené, prostě pro psy, které se Ruda snaží vrátit zpět do normálního života, neboť právě tato skupina psů je extremně náročná.

               Krmiva pro psy, která nesou punc malé italské továrny rodinného typu Nuova Fattoria kromě toho, že jsou chutná a hodí se nejen pro normální zdravé psy, ale i pro psí  „nežravce“, mají vynikající stravitelnost až 90%. Na výrobu kilogramu psího či kočičího krmiva  v suchém stavu je zapotřebí 1 kg masa, které zásadním způsobem ovlivňuje  vysokou stravitelnost, ale i metabolickou energii kolem 4400 kcal/ kg.  Nuova Fattoria vyrábí, na rozdíl oproti běžným krmivům, naprosto jinou technologií. V Evropě znám ještě jedno krmivo, které je vyráběno podobnou technologií, ale  toto krmivo obsahuje sóju, která v granulích nahrazuje maso, a přesto je  cenově až dvakrát tak drahé. A právě vlídná cena krmiva pro psy je to, co našim klientům jsme díky optimálnímu způsobu nabídky co nejkratší cestou k chovateli garantovat.

               Denně zodpovídáme řadu dotazů chovatelů ze všech končin republiky. U psů, kteří trpí průjmy, jsou právě krmiva Nuova Fattoria díky své technologii naprosto ideální. Mají totiž obrovskou schopnost právě průjmová onemocnění a průjmové stavy psů zastavovat

               S Vincenzem, se kterým, dnes již to můžu říci, nás pojí letitá a oboustranně velmi slušná a korektní spolupráce,  jsem se potkal v širším okruhu našich spolupracovníků v květnu 2012.  Mimo jiné jsme se dozvěděli, že připravují novou řadu krmiv Nuova Fattorria v nových obalech, určenou pro kamenné prodejny. Minulý týden nám na firmu do Opavy došly vzorky nových obalů. Musím říci, že nový design obalů krmiva pro psy Supreme se povedl. Neprodleně jsme udělali objednávku a tento týden v pátek dorazil do Opavy první kamión zboží tohoto krmiva Supreme. Od pondělí příštího týdne  zahájíme faktickou nabídku krmiva této nové řady. Věrni stanovené filosofii italské firmy Nuova Fattoria jsme připraveni nabídnout naši horkou novinku chovatelům  zejména prostřednictvím sítě partnerských prodejen s krmivy pro psy a kočky. Krmivo nebude běžně nabízeno prostřednictvím e- shopů, které nejsou oficiálními e-shopy naší firmy.  V případě firemních e-shopů uděláme vyjímku a aby se nám Supreme podařilo lépe zviditelnit, stane se součástí nabídky jen našich oficiálních firemních e-shopů.  Krmivo pochopitelně  bude dostupné v běžném prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců a kamenných prodejen, aby byla garantována kvalitní nabídka krmiva pro psy včetně bezplatné poradenské činnosti.

V Opavě 17.června                                                                 Ing. Gerhard Stein

 


DomůDomů

Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM